Kredi Kartı

En İyi Kredi Kartı Hangi Bankada? En Avantajları Kart

En iyi kredi kartı hangi bankada? 2021 Yılının en avantajlı kredi kartı, kampanyası en bol en uygun kart için başvuru nasıl yapılır?

Hayatımızın ve sosyal yaşantımızın çoğunu kredi kartları ile geçirdiğimize göre, En Uygun Kredi Kartı seçimini yapmak hakkımızdır. Madem bu ödeme aracını kullanıyoruz, bari sunduğu avantajlardan ve kampanyalardan yararlanalım. Bu yazımızda sizler için En iyi Kredi Kartı veren bankaları araştırdık ve dönemsel kampanyaları hakkında bilgi vermek istedik. Ancak şunu bilmeniz gerekir ki, ihtiyacınıza göre olan kredi kartı, En iyi Kredi Kartıdır. Örneğin çok sık seyahat eden biri değilseniz, uçuş mili toplayan bir kredi kartı, sizin için avantajlı olmaz. Ya da market alışverişine önem veren biri iseniz, gıda alışverişlerinde çip para toplayan kredi kartlarını tercih etmeniz lehinize olacaktır.

En İyi Kredi Kartı 2021

Kredi kartı sağlayan bankalar arasında rekabet olması, tüketiciye yaramaktadır. Her ne kadar bankalar alacağından fazlasını vermez kanısı yaygın olsa da, yine de bankaların dönemsel kampanyaları bize çeşitli indirimler sağlamaktadır. En iyi Kredi Kartı bankalar arasında, özellikle kampanyası bol olan kredi kartları ilk sırada gelmektedir. Bonus Kredi Kartları ( Garanti – TEB – Denizbank – Şekerbank ) bu konuda en uygun kredi kartları arasında sayılabilir. Hem indirimlerden faydalanabiliyorsunuz hem de bonus para biriktirip, bu paraları tekrar alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz.

İhtiyaca Göre Kredi Kartı

Kredi kartına başvuru yapmadan önce, ihtiyacınızın ne olduğunu analiz etmelisiniz. Nakit avans çekim kolaylığı sunan kredi kartları mı, alışverişlerde indirim sağlayan kredi kartları mı, yoksa taksit sayısına ekstra taksit imkânı sunan kredi kartları mı sizin için En Uygun Kredi Kartı sayılabilir. Bunun yanı sıra uçuç milleri veren kredi kartlarını da ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Uçuç mili sağlayan kredi kartları size hem mil kazandırır, hem de bu milleri dilerseniz alışverişlerinizde kullanmanıza olanak sağlar. Tekrar ediyoruz; önemli olan sizin ne ihtiyacınız olduğudur. Bu kampanyaları lehinize çevirip, birçok avantaj elde edebilirsiniz. Hatta kredi kartı aidatınızı bedavaya bile getirmeniz mümkündür. İşin sırrı kampanyaları sıkı takip etmektedir.

Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Banka

Böyle bir değerlendirme bulunmaktadır. Çünkü bu tamamen sizin mali durumunuza göre belirlenir. Kredi notunuz çok yüksek, aylık geliriniz ortalamanın üzerinde ve çok yoğun kredi kart kullanan bir tüketici iseniz, kredi kart limitiniz toplam limitiniz kapsamında yüksek olacaktır. 30.000 – 50.000 lira arasında yüksek limitli kredi kartlarına sahip olabilmeniz için, sıkı bir kredi kartı kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Hiçbir banka durduk yere kimseye yüksek limitli kredi kartı vermez. Bu ancak zaman içerisinde olur. Banka sizi tanıdıkça ve güveni arttıkça limitinizi yükseltir. Kredi notunuz yükseldikçe, limitiniz artar.

Kampanyası Bol Kredi Kartı

Kredi kartı veren bankalar arasında kampanyası en bol bankalar arasında Garanti Bankası, TEB, İngbank, Denizbank, Finansbank ve Akbank’ı sayabiliriz. Bu bankaların kredi kartlarını kullanan kişiler, kampanyalar kapsamında birçok indirim kazanabilmekte ve avantajlardan yararlanmaktadır.

  • Garanti Bankası Kampanyalar : https://www.garanti.com.tr/tr/kampanyalar.page
  • Akbank Kampanyalar: https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/default.aspx
  • TEB Kampanyalar: https://www.teb.com.tr/sizin-icin/kampanyalar/
  • Denizbank Kampanyalar: https://www.denizbank.com/kampanyalar/
  • QNB Finansbank Kampanyalar: https://www.qnbfinansbank.com/kampanyalar/tum-kampanyalar.aspx
  • İngbank Kampanyalar: https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/kampanyalar

En güncel banka ve kredi kartı kampanyalarını yukarıdaki adreslerden anlık olarak takip edebilirsiniz. Her kampanyanın bir başlangıç ve bitiş süreci olduğunu unutmayın. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, kampanya sürelerini sıkı takip etmelisiniz. Bankaların haber bültenlerine üye olarak, kampanyalardan hemen haberdar olabilirsiniz.

En İyi Kredi Kartı Hangisi?

Bu soruya sadece siz yanıt verebilirsiniz. Çünkü En Uygun Kredi Kartı, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir. Günlük yaşamda en sık kullandığınız şeyleri not edin. Sosyal yaşamınızı masaya yatırın, bütçenizi belirleyin ve En Uygun Kredi Kartı sizin için hangisi, buna karar verin. Yukarıda en çok kullanılan kredi kartlarını ve bankaları listeledik. İlgili web sitelerine girerek kampanyaları inceleyip, buna kendiniz karar verebilirsiniz. Unutmadan söyleyelim, kredi kartı aidatı almayan bankalar konusunda araştırma yapmanızı da tavsiye ederiz

Malulen Emekli Şartları Nelerdir?

Kaynak
Via

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu